Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Проти розпалення ворожнечі

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Проти розпалення ворожнечі

Столичні молодіжні осередки Націоналістичного Конґресу та Народного Руху виступили проти російської пропаґанди в кінотеатрах України. Зокрема, як повідомили в прес-службі Молодого Народного Руху (МНР), київські молодіжні організації Спілки Української Молоді в Україні, Молодіжного Націоналістичного Конґресу та МНР вимагають заборони прокату російського фільму «Август. Восьмого» («Серпень. Восьмого») режисера Джаніка Файзієва.

Із цією метою активісти звернулись з поданнями до Національної експертної комісії України з питань захисту су­спільної моралі, Державного аґентства України з питань кіно та Служби безпеки України.

Активісти зазначили, що цей фільм розпалює міжнаціональну ворожнечу та ненависть до братнього українцям грузинського народу, тому, на їхнє переконання, публічний показ такого кіно в Україні є неприпустимим.

За словами молодих націоналістів, у ньому свідомо перекручуються історичні факти та має місце заполітизований сюжет, який однобічно висвітлює трактування російсько-грузинської війни 2008 року в Південній Осетії.

Слід зазначити, що фільм «Август. Восьмого» вже був заборонений до показу в Азербайджані та Молдові.

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply