Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Про сучасну українську жінку

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Про сучасну  українську жінку

У його основі — історія кохання дівчини та хлопця різних культур і сучасні судження про українську жінку з боку іноземців.

Знаково, що режисерами стрічки є подружжя та творчий тандем Марина Горбач і Мехмет Бахадир Ер.

«Я виділяю для себе багато доль українських жінок, які самотні, які вже входять у якийсь певний вік і не можуть знайти свого щастя, завжди чимось не задоволені, їх ніколи не можна наповнити. І в цьому є багато причин, які мене турбують, наприклад, як маму. Я бачу покоління жінок, які, скоріш за все, ніколи не будуть мамами», — каже режисер українсько-турецького фільму «Люби мене» Марина Горбач.

«Фільм про українську жінку — це те, що має бути знято, бо в нас немає такого фільму про сучасну українську жінку», — сказала продюсер Олена Єршова.

Кінопроект є одним із переможців першого відкритого конкурсу Держкіно. А оскільки стрічка знімається у копродукції з Туреччиною, Україна сплатить половину бюджету фільму — 7 мільйонів гривень.

«Ми не відбирали сценарію, ми дивилися на проект в цілому, наскільки він є перспективним для України, наскільки він є розробленим і наскільки він є готовим до виробництва», — каже голова Державного аґентства України з питань кіно Катерина Копилова.

Склад акторів — інтернаціональний, головну роль грає акторка Вікторія Жолдак. Зніматимуть стрічку у Києві та Стамбулі. У фільмі герої говоритимуть українською, російською, англійською та турецькою мовами. Готову роботу планують показати за рік.

Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply