Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Піддубний — український герой. Однак його образ утілить російський актор Михалков

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Піддубний — український герой. Однак його образ утілить російський актор Михалков

У березні московський режисер Гліб Орлов розпочне зйомки картини про українського богатиря Івана Піддубного. Фільмуватимуть у Києві, Феодосії (Україна), а також у Росії, Франції, США. Бюджет стрічки — 10 млн USD.

«Напевно, Піддубний був трішки іншим, ніж у нашому фільмі, — говорить продюсер Вадим Горяїнов. — Це буде красиве потужне кіно. Покажемо також його американські кількарічні гастролі. У Штатах Івана ніхто не зміг перемогти. Там його називали «російським ведмедем». Іван Піддубний народився на Черкащині

1871-го. Був шестиразовим чемпіоном світу з боротьби, найсильнішою людиною свого часу. Прославився, виступаючи у феодосійському цирку. Клав на лопатки силачів з усього світу. Більшовики хотіли розстріляти Піддубного. Під час Другої світової він жив на Кубані під опікою окупаційної німецької влади, яка поважала спортивні досягнення атлета. Згодом за це його переслідував НКВС. Продавши всі свої нагороди, помер 77-річним у злиднях».

Піддубного гратимуть російські актори: 42-літній Михайло Пореченков і 66-річний Микита Михалков, який утілить образ богатиря в останні роки життя.

«Піддубний — український герой. Можна було би зняти фільм про нього з нашими акторами, — вважає вітчизняний богатир Василь Вірастюк, — а не чекати, коли щось своє про нього розкажуть росіяни. Я, наприклад, незабаром гратиму в кіно іншого нашого богатиря — Івана Фірцака. Йому присвоїли ім’я античного героя Кротона. Хоча більше він відомий як Іван Сила. Режисером цієї картини буде Віктор Андрієнко». Прем’єру стрічки «Іван Піддубний» запланували на серпень 2013-го.

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply