Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

«Перешкода» не знає перешкод. Український фільм став півфіналістом Your Film Festival

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

«Перешкода»  не знає перешкод. Український фільм став півфіналістом Your Film Festival

Український фільм «Перешкода» режисера Максима Буйницького ввійшов до числа півфіналістів міжнародного конкурсу «Твоє кіно» (Your Film Festival).

Зараз відкрито голосування за півфіналістів міжнародного конкурсу «Твоє кіно», який об’єднав у пошуках нових талановитих творців кіно Венеціанський кінофестиваль, компанію Scott Free Productions на чолі з відомим режисером Рідлі Скоттом, компанію Емірейтс і спільноту кінолюбителів YouTube.

Із більш ніж 15 тис. коротких фільмів з усього світу команда Scott Free відібрала 50 пів­фіналістів. До їх числа потрапив і фільм з України «Перешкода» режисера Максима Буйницького.

Фільм «Перешкода» знято на кінофакультеті Київського національного університету театру, кіно і телебачення (КНУТКіТ) імені Карпенка-Карого за мотивами однойменного оповідання Даниїла Хармса.

Це — реконструкція дорослої драми з несподіваним хепі-ендом. Ролі виконали юні Єлизавета Максимова, Олексій Сівацький і Антон Мринський. Творча група фільму — це сценарист і режисер Максим Буйницький, оператор Артем Рижиков, композитор Максим Шоренков і художник Федір Олександрович.

Зараз на каналі You­Tube кінофестивалю «Твоє кіно» проходить он-лайн-голосування за півфіналістів конкурсу, за результатами якого буде обрано 10 найкращих фільмів. Переможці конкурсу візьмуть участь у Венеціанському кінофестивалі, де фільми оцінюватиме авторитетне журі, до складу якого входять Рідлі Скотт і відомий за фільмами «Прометей», «Сором» і «Люди X.

Перший клас» актор Майкл Фассбендер. Також режисери представлять свої нові проекти і поборються за ґрант 500 тис. USD на зйомки наступних ориґінальних кіноробіт для власного каналу на YouTube разом зі Scott Free Productions.

 Сергій Берець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply