Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Організаторам показу фільму про війну в Україні погрожували

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

Організаторам показу фільму про війну в Україні погрожували

Прихильники донбаських терористів прийшли на документальний фільм про війну на сході Україні «Політ кулі» в кінотеатрі «Жовтень» в Москві та погрожували організаторам показу. Це видно на відео, яке опублікувала Беата Бубенець, режисер фільму.
Показ відбувався в рамках фестивалю «Артдокфест». На відео двоє чоловіків розмовляють із Віталієм Манським, президентом фестивалю. «Якщо ось цю шнягу покажете, завтра людей 500 підійде для уникнення будь-яких ексцесів, — кинув один із чоловіків. — Ми вам просто не дамо в центрі Москви такі фільми демонструвати. Те, що ви показуєте — це невинне, квіточки. А чому не показуєте, як вони жінок ґвалтують, як вони розстрілюють людей». Чоловік бився в груди, що «я там (на Донбасі) три роки, з 2014-го».
Як розповів один із глядачів фільму, після показу прихильники терористів почали кричати «Ганьба» у залі і пішли тільки на прохання охорони, глядачів і п. Манського. Стрічка «Політ кулі» знята без єдиного склеювання і розповідає про події 2014 року в селищі Щастя.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply