Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Ольга Сумська цього річ знялася в шести фільмах і всюди змінювала колір волосся

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Ольга Сумська цього річ знялася в шести фільмах і всюди змінювала колір волосся

Якби вона не використовувала перук, каже Ольга Сумська, то цілковито знищила би власне волосся. «Уперше перуку вдягла після інституту, коли грала танцівницю Ізабеллу в “Запрошенні до замку” в київському Театрі російської драми. — розповідає актриса. – Моя перука була шикарна, із довгими білими локонами. Чула, як глядачі в перших рядах перешіптуються: “Боже, яке в неї розкішне волосся!” Маю шість перук, п’ять шиньйонів і чотири треси — тоненькі нитки, до яких прикріплено пучки із семи-восьми волосин. Треси вплітають у власне волосся, і воно видається густішим. Зберігаю все це в оксамитових та шовкових торбинках у шафі. Перуки бажано одягати на «болванку», але тоді для них треба окрему кімнату.»
На чистку в салони штучне волосся Ольга не носить: сама миє, вичісує й сушить. Нові перуки купує, коли випадає нагода взяти задешево: «Коли знімалася в “Роксолані” на Ялтинській кіностудії, за копійки взяла в гримера волосся Роксолани. Страшно уявити, скільки зараз коштують шикарні русяві коси.»
Недавно актриса знялася в російському фільмі “Остання роль Рити”. У стрічці вона чотири рази змінює колір волосся. З’являється в кадрі то рудою, то білявкою, то брюнеткою, а то – русявкою.
«У Москві модно приходити на зйомки з власним накладним волоссям. У місцевих гримерів воно називається “екстеншен”. Приходжу на зйомку, а гример питає: “Оля, у вас экстеншен есть?”. Кажу: “Може, і є, ви поясніть, що це таке”, – пригадує п. Сумська й додає, що знайомі часто не можуть відрізнити, у перуці вона чи пофарбувалася. «Прийшла на “Людину року” в чорній перуці. Руслана (співачка Руслана Лижичко. — Авт.) каже: “Вау, супер, Олю, класний колір!” Коли дізналася, що перука, – не повірила. Довго мацала волосся та придивлялася», – сміється акторка.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply