Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Одвічна проблема. У Києві знімають повнометражний художній фільм «Богині»

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Одвічна проблема. У Києві знімають повнометражний художній фільм «Богині»

Режисер Антон Комяхов почав зйомки нової мелодрами. На головні та другорядні ролі запрошено Олексія Горбунова, Катерину Щекатурову, Світлану Вольнову, Віталія Лінецького, Вікторію Варлей.

Цей фільм — історія про юну дівчину Гебу, яка починає свій шлях у модельному бізнесі, де найважливішими якостями є краса та юність. Але їй доводиться стикатися й із жорсткими реаліями цієї індустрії: заздрістю та підлістю конкуренток, хтивістю й приставаннями чоловіків, наполегливими пропозиціями начальства провести вечір із заможними клієнтами. Виходячи за стіни аґентства, Геба залишає все там. Вона — усе та ж молоденька, безтурботна дівчинка, яка виросла в сім’ї з високоморальними цінностями, її батько — шанована людина в суспільстві. Він виховує дочку в пуританської манері. Мати померла, тому тато став для неї всім.

Після одного з показів до Геби підійшла директриса аґентства й запропонувала підвезти додому. У машині вона звеліла дівчині за нечувану суму «поспілкуватися» із чоловіком. Дівчина одразу ж відмовилася, але авто вже пригальмувало біля готелю, і директриса все ж умовляє її зайти «на хвилинку». Вона заходить у номер, за нею зачиняються двері. За мить у кімнату з ванної виходить чоловік років 45-ти. На ньому — лише рушник на стегнах. Він витирає обличчя іншим рушником і каже до неї: «Роздягайся, у мене мало часу». Коли чоловік забирає від обличчя рушник, Геба впізнає в ньому свого батька…

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply