Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

«Народна мудрість» підкорила Лос-Анджелес

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

«Народна мудрість» підкорила Лос-Анджелес

З 12 по 14 квітня у Лос-Анджелесі відбувся Універсальний багатокультурний фестиваль кіно, участь у якому взяло понад 20 країн. Переможцем фестивалю в номінації «мультиплікаційний короткометражний фільм» став цикл мультфільмів виробництва Національної телекомпанії України «Народна мудрість».
Як повідомляє прес-служба Першого Національного, грамоту «Certificate of Excellence» за перемогу на церемонії нагородження кінофестивалю вручили українському консулу.
«Народна мудрість» – це цикл мультиків, у яких за допомогою прислів’їв і приказок відображено багатоманітність і різнобарв’я українського колориту. У 50 серіях мультфільму на екрані ожили найяскравіші зразки мудрих висловлювань нашого народу. Режисер мультиплікаційного циклу – Степан Коваль, володар “Срібного ведмедя” на фестивалі “Берлінале” та призу глядацьких симпатій у Мадриді, який він отримав нещодавно. Одна з найвідоміших його робіт – мультфільм “Йшов трамвай № 9” – нагороджена дипломом “За почуття гумору та стилю” на фестивалі “Кіно-Ялта–2002” і Головним призом МКФ “Крок-2002”.
За даними організаторів, кінофестиваль у Лос-Анджелесі відвідало понад 6 тисяч глядачів, серед яких були й представники української громади. Особливо емоційно публіка сприйняла показ «Народної мудрості», яка демонструє різнобарв’я українського колориту в прислів’ях і приказках.
У межах цього кінофестивалю за активного сприяння Генерального консульства України в Сан-Франциско Національна телекомпанія України репрезентувала також документальний фільм «Незалежність. 7 300 днів».

Сергій Берець

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply