Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

На польському телебаченні — «Дівчата зі Львова»

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

На польському телебаченні — «Дівчата зі Львова»

Дівчата зі Львова

В ефірі польського телеканалу TVP-1 відбулася прем’єра серіалу «Дівчата зі Львова». Серіал розповідає про чотирьох українок, котрі намагаються налагодити своє життя у Польщі. В головних ролях знялися польські акторки Анна-Марія Бучек, Катажина Учерська, Анна Горайська та Магдалена Врубель. Аби виглядати правдоподібно акторки відвідували уроки української мови.
«Дівчата зі Львова» є історією про чотирьох подруг, котрі приїхали до Варшави у пошуках роботи та кращого життя. У Польщі вони разом винаймають кімнату в зруйнованому будинку та важко працюють, сумують за Львовом і тими, хто там залишився.
Автори називають свій фільм трагікомедією і вважають, що «Дівчата зі Львова» показують правду про польське й українське суспільства, не прикрашаючи та не спотворюючи його. Войцех Адамчик, режисер стрічки, розповів про новий серіал: «Це історія чотирьох молодих жінок, які приїжджають із України до Польщі, як кажуть, за роботою. Через ситуацію, в якій опиняються, їм доведеться братися за будь-яку роботу, що не завжди відповідає їхнім мріям і рівню освіти. Кожна з них по-своєму буде стикатися з нашою реальністю і кожна має впоратися з труднощами. Крім того, в їхньому житті з’являються поляки і польки зі своїми проблемами, що неминуче веде до розвитку взаємин, іноді — конфліктів або й звичайних непорозумінь».

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply