Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Культовий Девід Лінч відвідав Києв

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

Культовий Девід Лінч відвідав Києв

Петро Порошенко та Девід Лінч

Девід Лінч, легенда світового кіно, зустрівся з українськими журналістами та студентами. Володар «Золотого лева» та «Пальмової гілки», а також режисер культового «Твін Піксу» прилетів до української столиці, щоб розповісти про особливу медитацію, яку практикує вже 44 роки.
Методика отримала державне визнання в Сполучених Штатах, а п. Лінч започаткував власний фонд, аби безкоштовно навчати всіх охочих. Тож усі запитання про кіно режисер зводив до відповідей про медитацію. І навіть розповів, як йому вдалося примиритися з провалом кількох власних стрічок.
«У кіно ви спочатку закохуєтеся в якусь ідею, а потім намагаєтесь перекласти її мовою кінематографа. І тут важливо отримувати задоволення щосекунди — від самого процесу зйомок. Бо можете контролювати лише власні дії, а не результати цих дій. І якщо фільм провалюється в прокаті, але вам подобалося його знімати — ви ніколи не програєте», — каже він.
Петро Порошенко залюбки зустрівся з відомим американським режисером. Про це повідомив Святослав Цеголко, прес-секретар. «Посттравматичний стрес — це реальна проблема. Тих, хто від нього страждає, ночами мучать нічні жахи. І вдень також. Він дуже впливає на них, на їхні сім’ї, їхніх друзів. Декотрі приймають наркотики. Але наркотики не рятують від нього, лише маскують. І алкоголь лише маскує. Він не позбавляє від душевних травм», — заявив п. Лінч. За його словами, медитація дозволить цим людям «пірнути глибоко в себе».
Своєю чергою, Президент подякував гостеві за відкриття в Україні представництва його благодійного фонду. «Зустрівся з легендарним американським кінорежисером Девідом Лінчем. Він прибув в Україну для відкриття представництва благодійного Фонду. Фонд Лінча займається трансцендентальною медитацією, допомагає ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насильства. Подякував за рішення відкрити в Україні цей Фонд. Це важлива і символічна місія», — написав п. Порошенко у Facebook. Він зазначив, що допомога військовим є дуже актуальним і важливим питанням для України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...