Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Конкурс «кишенькових» фільмів

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

Конкурс «кишенькових» фільмів

Конкурс фільмів кишенькового формату

Британська рада, Гете-інститут, Польський інститут, Посольство Королівства Іспанія в Україні, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві в рамках Європейського дня мов організовують Всеукраїнський конкурс фільмів кишенькового формату.
Для участі у конкурсі треба надіслати організаторам свій фільм, знятий мобільним телефоном або фотокамерою, тривалістю від 30 секунд до 10 хвилин. Фільм може бути змонтованим із використанням звукових доріжок тощо. У ньому обов’язково мають бути використані щонайменше три зі запропонованих українських слів, що мають іноземне походження: бадмінтон, бакенбард, бізнес, гітара, кастаньєти, маскарад, повидло, рандеву, робот, часопис, шинка та шлюб.
Автор найкращого фільму отримає сертифікат на подорож для двох до однієї з європейських країн. Автори інших фільмів, відзначених спеціальним журі та глядачами, отримають заохочувальні призи від організаторів конкурсу. Останній термін подачі фільмів — 10 вересня ц. р.
Конкурс відбудеться у Києві 27 вересня в рамках святкування Європейського дня мов. Мета Європейського дня — привернути увагу до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне розмаїття та заохочувати до вивчення мов упродовж усього життя.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply