Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Кіносеріал — власним коштом. У Дніпропетровську знімають український «Єралаш»

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Кіносеріал —  власним коштом. У Дніпропетровську знімають український «Єралаш»

Вітчизняний ситком має назву «Перерва». Це — некомерційний проект зі створення дитячого гумористичного кіносеріалу. Майже всі ролі в журналі виконують дітлахи. Молоді актори не вчать тексту завчасно, режисери переконані: у дітей краще виходить імпровізувати. Найменшій акторці — лише чотири роки, і вона вже знає, чого хоче від життя.

Серіал «Перерва» розповідає про життя підлітків, які вчаться в елітній школі мистецтв. Зараз працюють над другим сезоном. На знімальному майданчику задіяно близько 20 дітей, кілька дорослих акторів, оператор, режисер, звукорежисер та освітлювач. Бюджет серіалу продюсери тримають у таємниці. Кажуть лише, що кіновиробництво ніколи не було дешевим. У влади грошей не просили, а спонсорів дитяче кіно не цікавить, тому фінансували його здебільшого батьки майбутніх кінозірок. Вони — й автори ідеї, і меценати, і продюсери.

У кожній серії реґіонального кінопродукту знімаються й зірки українського шоу-бізнесу. До прикладу, Кузьма («Скрябін»): у кіно він знімається вперше, а погодився тому, що серіал дуже нагадує йому радянський «Єралаш», про роль у якому він мріяв від самого дитинства.

 Сергій Берець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply