Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Кіноподії-2011. Фахова думка про фестивалі в Україні

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Кіноподії-2011. Фахова думка  про фестивалі в Україні

Режисер Володимир Тихий ділиться враженнями від трьох найбільших українських кінофестивалів 2011-го.

Другий Одеський міжнародний кінофестиваль, липень: «Пробув там три дні. Це незвичний для нас формат фестивалю — курортний. Останнім часом усі комедії стали підлітковими. На Одеському фестивалі показують іронічне доросле кіно. Організація на високому рівні — «чотири з плюсом». І зірок цьогоріч туди найбільше приїхало. Чи стане захід помітним у Європі, залежить не від організаторів. Для цього необхідний якісний український кіноконтент. Коли чеське кіно було на високому рівні, фестиваль у Карлових Варах дуже цінували. Подивився в Одесі «Меланхолію» Ларса фон Трієра. Вважаю цей фільм найбільшою кіноподією року».

Третій Київський міжнародний кінофестиваль, вересень: «Організатори робили велику ставку на Богдана Ступку (у грудні 2010-го пішов із посади президента фестивалю). Але в нього вже не той вік. Якщо вирішать проблеми з організацією, може стати гарною світською подією з прем’єрами та зірками».

41-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», жовтень: «Він тримає марку та є найголовнішою кіноподією в Україні. Це — конкурс першого фільму. Він має сприяти розвитку українського кіно. Треба започаткувати ґранти режисерам-дебютантам. Якщо цього не станеться, фестиваль зійде на пси».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply