Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Кіно без зірок

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Кіно без зірок

Львівський режисер Ігор Подольчак півроку тому зазавершив роботу над своїм другим художнім фільмом Delirium. Розробку сценарію він розпочав ще чотири роки тому.

«Де-факто фільм готовий, але де-юре він буде закінчений після фестивальної прем’єри, — каже режисер. — Зараз шукаємо для стрічки якийсь фестиваль. Поки що не вдалося. На «Молодість» не подавали, бо зацікавлені у фестивалях представницького класу. Пропонували на Канни, але не змогли пройти, бо це — не їхній формат. Delirium — абсолютно авторське, некомерційне кіно без зірок. Сюжети моїх фільмів важко окреслити. Завжди знімаю так, щоби кожен міг побудувати свій сюжет. Персонажі картини перебувають у дивному стані чи то хвороби, чи галюцинацій і намагаються зрозуміти не зовсім нормальну дійсність, яка їх оточує».

Фільм розповідає про родину, батька якої підо­зрюють у божевіллі. У зв’яз­ку із цим сім’я запрошує пожити в себе молодого лікаря-психіатра. Проте невдовзі виникає підозра, що саме здоров’я гостя вимагає медичного втручання.

«Знімали біля Львова — у селищі Брюховичах, на покинутій віллі та в костелі містечка Городка, частково — у Києві. Події відбуваються «десь». Якщо мій попередній фільм «Меніни» умовно можна було назвати музичним, то цей буде антимузичним. Музика в ньому йде тільки на передніх титрах і наприкінці стрічки», — розповідає п. Ігор.

Звукорежисуру зробив лідер гурту The Вйо Миро- слав Кувалдін. Ролі Батька, Сина та Гостя озвучив актор Віталій Лінецький.

«В акторському складі наполовину професіоналів та аматорів. Інколи типаж для мене важливіший за акторські здібності, — продовжує режисер. — У моїх «Менінах» грали Микола Вересень і кінорежисер Анна Яровенко. Тут маю лише сімох акторів. Усі настільки щільно задіяні в сценарії, що назвати головного героя неможливо».

Кошторис стрічки — 850 тис. євро. Її на 30 % фінансував чеський кіновиробник. Решту бюджету режисер покрив самостійно та за допомогою коштів друзів.

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply