Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Картини львів’янина — в американських серіалах

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Картини львів’янина — в американських серіалах

Василь Бажай

Відомий львівський художник Василь Бажай уклав ексклюзивну угоду з творцями американських серіалів «Білий комірець» (White Collar) та «Добра дружина» (The Good Wife) на право використання своїх картин у епізодах серіалів. Полотна мистця уважні глядачі уже могли побачити у 14-й серії третього сезону «Білого комірця» у будинку колекціонера-злодія, котрий викрав скрипку Страдіварі.
Василь Бажай — один із найвідоміших українських майстрів. Він працює у сферах живопису, інсталяції, перформансу тощо. Його полотна завжди відрізняє активна фактура та палітра. Картини Василя Бажая є в музеях Львова, Києва, Хмельницького, а також у галереях і приватних колекціях України, Бельгії та США. Тепер вони зафіксовані й у кіно.
Серіал «Білі комірці» — набір історій різних аферистів: фінансових махінаторів, шахраїв, котрі займаються крадіжками та підробкою творів мистецтва. Шостий сезон став для серіалу останнім. Серіал «Добра дружина» розповідає про адвоката Алісію Флорік, котра після арешту чоловіка була змушена повернутися на роботу. Прем’єра серіалу відбулася 2009-го. Восени ц. р. стартував сьомий сезон. Саме в його епізодах можна буде побачити картини п. Бажая.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply