Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 24, 2020

Кампанія проти фільму

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Кампанія проти фільму

За словами активістів громадянського руху «Відсіч», українці відреаґували на скандальну стрічку російського виробництва «Август. Восьмого» («Серпень. Восьмого») вимогами про недопущення її до прокату.

«Очікуваного ефекту від показу в Україні творці цього фільму не отримали. Фільм отримав аудиторію в кілька тисяч глядачів, що, до слова, на половину менше, ніж захід у Фейсбуці проти засилля російської телеіндустрії на українських телеканалах, і збори його — мізерні. Як, власне, і в Росії, де з

16 млн доларів, витрачених на нього, прокат окупив трохи більше за половину», — уточнили у «Відсічі».

Громадські діячі запевнили, що продовжуватимуть кампанію проти фільму «Август. Восьмого» й не виключили, що вона може поширитися на наступний «продукт російського агітпропу» — фільм «Матч». «На щастя, російська пропаґанда не витримує конкуренції в українському прокаті. Але тенденція зовсім не тішить. Спочатку вийшов «Примарний вершник: Дух помсти» в російському перекладі, тепер пропаґанда війни у «Серпні. Восьмого», а незабаром — вихід фільму «Матч», у якому українці показані як поплічники фашистів», — заявили активісти.

Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply