Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Грати джаз — до Києва. Українець зніме продовження фільму «Ми із джазу»

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Грати джаз —  до Києва. Українець зніме продовження фільму «Ми із джазу»

Український джазмен Олександр Фокін зніме продовження леґендарного фільму Карена Шахназарова «Ми із джазу» (1983). Робота над проектом триває вже кілька років, але в червні повинні нарешті початися зйомки. У них візьмуть участь голівудські знаменитості — актори Біллі Боб Торнтон і Брук Шилдс. А також леґенди світового джазу: гітарист Ел ді Меола, піаніст Чик Коріа, трубач Артуро Сандовал, саксофоніст Ерік Марієнтал, гітарист Бадді Гай, піаніст Джо Семпл і ще кілька відомих людей.

Сценарій для нової картини написав Олександр Бородянський — постійний співавтор Шахназарова, що зробив із ним фільми «Зимовий вечір у Гаграх», «Кур’єр», «Палата номер 6» і, що найважливіше, «Ми із джазу».

«Там історія — така: онук героя старого фільму Кості, якого грав Ігор Скляр, еміґрував у 1990-х до Америки. Одружився з багатою американкою, став бізнесменом і олігархом, хоча все життя любив джаз. У нього теж народився син — Джеймс Івен, якому батько мріяв доручити сімейну справу, але хлопчик обожнює джаз, свариться з батьками та, зрештою, їде грати джаз до Києва, в оркестр Фокіна, і там у нього трапляється лав-сторі з місцевою дівчиною», — розповів Бородянський.

Cценарій розраховано на дебютантів, але батьків повинні грати зірки, причому люди не просто відомі, а ще й музикальні. Спочатку планувалося задіяти Кевіна Спейсі та Кім Бесінджер, однак у підсумку обставини склалися так, що брати участь у зйомках будуть Біллі Боб Торнтон і Брук Шилдс.

Загальний бюджет фільму пан Фокін оцінює сумою 10 мільйонів доларів, «ураховуючи дружні взаємини з багатьма артистами». Зйомки проходитимуть у Чикаго та в Києві.

 Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...