Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Головну роль у фільмі про Голодомор зіграє ірландець

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

Головну роль у фільмі про Голодомор зіграє ірландець

Відомий ірландський актор Джек Рейнор виконає головну роль у художньому фільмі «Ґарет Джонс» про валійського журналіста, котрий першим на Заході розповів про Голодомор в Україні 1932-1933 рр. Про це розповіла Аґнєшка Голланд, режисер стрічки.
Прем’єра фільму, який зніматимуть в Україні, Польщі та Великій Британії, відбудеться не раніше грудня 2018 року. «Це — молодий, дуже здібний ірландський актор Джек Рейнор. У нього потужна мотивація. Зараз він активно вивчає документи, читає книжки. Для нього це дуже відповідальний крок. Вважаю, що він добре передасть суть історії», — зазначила кіномитець.
За її словами, у фільмі, зйомки якого мають розпочатися в лютому наступного року, зніматиметься п’ять-шість українських акторів, польські, але найбільше буде британських. В Україні зйомки фільму проходитимуть поблизу Києва, можливо, й у самому Києві, крім цього, вони відбуватимуться у Кракові та Нижній Сілезії, а також у Шотландії. Фільм триватиме близько двох годин. «Зніматиметься мовами історії. Тому, звучатимуть англійська, українська, російська мови», — поділилася п. Голланд.
За її словами, за задумом, фільм не буде документальною реконструкцією, хоча образ голоду намагатимуться показати максимально реально, майже документально. «Але водночас й очима цього молодика, котрий несподівано для самого себе відкрив суть зла, адже він підозрював, що відбувається щось лихе, але навіть не міг собі уявити масштабів усього злочину, масштабів людського терпіння. Він вмить опиняється в якомусь кошмарі, не може повірити, що це все з ним відбувається насправді», — підкреслила режисера.
Вона зазначила, що деякі сцени фільму буде показано оніричним способом (художня форма деформації реальності найхимернішим і найпарадоксальнішим чином під час перебування героя в стані сну чи марення. — Ред.), методом Орвелла чи Кафки.
«Ґарет Джонс» буде спільною продукцією Польщі, Шотландії, Німеччини, Бельгії й України. Права на світову дистрибуцію фільму викупила компанія WestEnd Films, яка, зокрема, займалася дистрибуцією багатьох фільмів Вуді Аллена.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply