Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Голівудський актор Орландо Блум відвідав Донбас

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Голівудський актор Орландо Блум відвідав Донбас

Орландо Блум

Голівудський актор Орландо Блум, котрий є послом доброї волі ЮНІСЕФ, прокоментував свою нещодавню поїздку на Донбас, в ході якої він відвідав кілька місцевих шкіл і дитячих садків. «Я зустрів дітей, таких як 11-річна Ліана, котра ховалася в підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла та тепла, тоді як артобстріли знищували класи над її головою», — зазначив актор.
Відомо, що зірка відвідав навчальні заклади, розташовані за 3 км від передової лінії, і пошкоджені в ході військових дій влучанням в них снарядів. Актор зазначив, що діти, які пережили подібне, мріють про спокій і буденну шкільну рутину. «Переживши такий страшний досвід, все, чого ці діти тепер хочуть, — це повернутися до безпеки та рутини школи і планувати своє майбутнє», — заявив п. Блум.
«Школа є життєво необхідним внеском у майбутнє дітей. Настав час, коли освіта стала пріоритетною для міжнародних співтовариств, і одним із базисів гуманітарної допомоги, поряд із водою та їжею», — зазначив він. Орландо Блум також висловив переконання, що кожна дитина в надзвичайних гуманітарних ситуаціях заслуговує «шанс на світле майбутнє».
Після поїздки в Україну Орландо Блум звернувся до своїх колег-кінозірок і шанувальників із проханням допомогти українським дітям. «Ця проблема зникла зі стрічок новин, але війна і далі триває у Центральній Європі. Уявіть, якби це торкнулося вас, якби це була ваша дитина десь у Нью-Йорку чи Лос-Анджелесі, а над її головою відбувалася б стрілянина і діти боялися б за власне життя. Як би ви почувалися? Яке відчуття відповідальності ви б мали, що б ви зробили, аби їм допомогти?», — закликав кіноактор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply