Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Глядачам не буде нудно

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Глядачам не буде нудно

У Криму знімають фільм про кохання бізнес-леді Юлії і землевласника Віктора. Режисер Валентина Власова, відома за серіалом «Амазонки», знімає в Криму свій новий повнометражний фільм «Південні ночі» в жанрі казки про кохання бізнес-леді Юлії та господаря унікального виноградника Віктора.

«Можливо, назву буде замінено на «Винні ночі», але поки що це — тільки робоча назва. Сценарій вийшов жвавенький, упевнена, що глядачам не буде нудно, — розповіла режисер. — Ми хочемо зробити фільм у жанрі казки про кохання, тому підшукали красивих головних героїв, акторів другого плану й навіть масовку. Частину епізодів відіграли справжні сільські жителі — хлопці та пенсіонери. Для більшої правдоподібності в кадрі — справжні домашні тварини: коза, гуси тощо».

За сюжетом, бізнес-леді Юлія отримує від свого друга Кирила пропозицію вийти за нього заміж. Наречений купує для заручин пляшку улюбленого вина коханої, виготовленого з унікального сорту винограду, що росте лише в одному винограднику. Перед одруженням Юля їде в село у власних справах — на зустріч із незговірливим землевласником Віктором Лапіним, щоби купити частину його землі. Юлія та Лапін сподобалися одне одному, а пізніше виявляється, що саме він і вирощує унікальний виноград, із якого роблять її улюблений напій. Закоханий винороб навіть називає вино на честь Юлії. Далі в любовний трикутник втручаються бізнес-інтереси: герої нацьковують один на одного податкову й палять сади.

Творці фільму зізналися, що знімають стрічку на досить мізерному бюджеті. Епізодичні ролі виконували актори кримських театрів, переважно Севастополя, які отримували за один день зйомок по 80—100 грн. А в масовці взагалі задіяли членів знімальної групи, яким не потрібно доплачувати за появу в кадрі.

 Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...