Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Ерін Карплак — українська леді Ґодіва

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

Ерін Карплак — українська леді Ґодіва

Ерін Карплак

Канадська акторка українського походження Ерін Карплак народилася 17 жовтня 1978 року в Джаспері (провінція Альберта). Донька директриси середньої школи та батька, котрий працював на залізниці. Навчалася на театральному факультеті в Університеті Вікторія, де і отримала ступінь бакалавра мистецтв. Закінчила університет 2000 року.
Свою кар’єру почала у Ванкувері, де в 2000-2005 рр. знялася в більш ніж дюжині телесеріалів і фільмів, перш ніж отримати роль Кейт у телесеріалі Godiva’s. 2002-го Ерін знялася в короткому серіалі, під назвою Glory Days. 2004 року вона знялася у фільмах як «Чарівник Земномор’я» і «Повернення Джека Різника-2», де зіграла роль серійного вбивці. Акторка була номінована на премію Leo за перший сезон Godiva’s і 2006-го — на премію Gemini як найкраща виконавиця жіночої ролі (головна драматична роль). 2009 року вона виграла премію Gemini за кращу драматичну жіночу роль в серіалі «Бути Ерікою».
Після серіалу Godiva’s Ерін продовжила працювати на телебаченні і зніматися в короткометражках. 2007-го вона знялася в серіалах Bionic Woman, Flash Gordon і The L Word. 2008 року Карплак отримала головну роль у фільмі Smokejumpers (режисер — Джон Терлески). 2009-го вона знялася в серіалі «Бути Ерікою», який приніс їй широку популярність. Їй запропонували головну роль Еріки Стрендж, коли вона знімалася в Лос-Анджелесі в серіалі The L Word. 2010 року акторка знялася у другорядній ролі в першому сезоні серіалу «Життя непередбачуване», де грала дівчину на ім’я Аліса, менеджера радіостанції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply