Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Еріка Еленяк — праправнучка першого еміґранта

Автор:

|

Жовтень 06, 2016

|

Рубрика:

Еріка Еленяк — праправнучка першого еміґранта

Еріка Еленяк

Еріка Мая Еленяк — американська акторка та фотомодель українського походження. Вона народилася 29 вересня 1969-го в місті Ґлендейл (штат Каліфорнія). Вперше на екрані Еріка з’явилася в 12 років у фільмі Стівена Спілберга «E. T.» («Іншопланетянин»), де виконала невелику роль «останнього» плану. Довгий час кар’єра акторки не виходила за рамки телебачення: дівчина знімалась у телефільмах, отримувала епізодичні ролі в телесеріалах, впродовж року знімалась у серіалі «Проблеми Чарльза».
1989-го Еріка стала дівчиною місяця журналу Playboy. Незабаром вона отримала одну з головних ролей у телесеріалі «Рятівники Малібу». Пропрацювавши на знімальному майданчику серіалу три роки, а також знявшись у телефільмах за мотивами «Рятівників», Еріка покинула цей проект, аби спробувати щастя в кіноіндустрії. Не зважаючи на те, що акторка отримувала головні ролі нарівні з такими ідолами кіно, як Стівен Сіґал у фільмі «В облозі», її надії на успіх не виправдалися. Після провалу фільму Денніса Гоппера Chasers (1994) та фільму A Pyromaniac’s Love Story (1995), Еріка стала зніматись у фільмах категорії «B» і телефільмах. 1998-го акторка повернулась у велике кіно, зігравши в бойовику «Проект «Пандора» (1998).
1998 року Еріка вийшла заміж за актора Філіппа Гоглія, шлюб із котрим тривав до 1999-го. 2005 року Еріка вийшла заміж вдруге — за Роча Дейгла, з котрим виховує доньку Індіану (2006 р. н.). Варто згадати, що Еріка Еленяк доводиться праправнучкою Василя Єлиняка, першого еміґранта до Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply