Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Екранізували «Таємний щоденник Симона Петлюри»

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Екранізували «Таємний щоденник Симона Петлюри»

На зйомках стрічки

Національна кіностудія художніх фільмів ім. Олександра Довженка репрезентувала завершений повнометражний фільм Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри». «Народилося ще одне наше спільне кіно-дитя, яке стало можливим тільки завдяки загальним зусиллям всіх наших колег і однодумців, котрих об’єднала відданість мистецтву кіно і любов до України та її історії», заявив режисер фільму.
«Таємний щоденник Симона Петлюри» — український історично-біографічний фільм режисера Олеся Янчука за сценарієм Михайла Шаєвича. Проект стрічки став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно й отримав державне фінансування розміром 23,6 млн грн, що становить половину від загальної вартості виробництва.
Сюжет охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки та лідера Директорії УНР, коли той перебував на еміґрації у Парижі, до того дня, коли патріота вбив московський кілер Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не лише про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя.
Зйомки стрічки проходили в Україні (у Львові, на Київщині та на території кіностудії Довженка), а також у Франції (Париж). Головні ролі у фільмі виконали: Сергій Фролов, Ірма Вітовська-Ванца, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Тарас Жирко, Вікторія Янчук, Роман Мацюта, Юрій Одинокий та інші. Вихід стрічки на широкий екран заплановано на осінь ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply