Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 16, 2018

Держкіно запустило у виробництво нову комедію

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Держкіно запустило у виробництво нову комедію
Дмитро Томашпольський

Дмитро Томашпольський

Державна агенція України з питань кіно оголосило про початок роботи над створенням повнометражного ігрового фільму «Ржака». Про це розповіли творці фільму: автор сценарію та режисер-постановник Дмитро Томашпольський, продюсер фільму Олена Дем’яненко, виконавець головної ролі Мирослав Слабошпицький та голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Комедія «Ржака» є переможцем сьомого конкурсного відбору Держкіно. Відтак державна агенція уклала контракт із п. Дем’яненко про надання державної фінансової підтримки. Загальний бюджет фільму — 20 млн грн. Частка державного фінансування складає 50 %. Виробництво фільму здійснює кінокомпанія «Гагарін Медіа».
«Власне, анатомія сміху» — саме так міг би називатися цей фільм. Разом із його героями глядачі поринуть в історію комічного жанру, ознайомляться з усіма його проявами — від ексцентріади до «чорної» та філософської комедії», — зазначив п. Томашпольський.
«Ржака» — це комедія, яка розповідає про видатного режисера арт-гаусу (гонорливого, інфантильного та ледачого), котрого примушують зняти комедію. Цікаво, що цю роль зіграє один із найуспішніших українських режисерів — Мирослав Слабошпицький. Його вб’ють, якщо він не змусить спеціально відібраних 12 експертів, аби вони сміялися над стрічкою. І має виконати це завдання за півтори години. Рівно скільки триває фільм. Як це зробити, коли у розпорядженні режисера є тільки хвора клоунеса, котра не може сміятися і клоун-невдаха, котрого вигнали з училища за професійну непридатність? Але несподівано режисер отримує півня, що сміється, та дресированих комарів.
«Комедійний жанр у кіно, який несе позитив, є необхідним на сьогоднішній день. Крім того, в сценарії фільму «Ржака» — багато іронії на реалії теперішнього життя і там є позитивні месиджі для українського кіно», — зауважив п. Іллєнко.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...