Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Держкіно заборонило російську продукцію

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Держкіно заборонило російську продукцію
Кадр зі серіалу «Бандитський Петербург»

Кадр зі серіалу «Бандитський Петербург»

Державна агенція України з питань кіно анулювало прокатні посвідчення та скасувала державну реєстрацію на кілька російських телевізійних серіалів. Йдеться про «Летючий загін», «Бандитський Петербург-4. Арештований», «Бандитський Петербург-5. Опер», «Бандитський Петербург-6. Журналіст» і «Звіздар». Таке рішення було прийняте на підставі висновку Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно.
«Держкіно розробляє проект підзаконного акту, покликаного встановити чіткі критерії для визначення фільмів, вироблених фізичними чи юридичними особами держави-аґресора, за максимально прозорою та зрозумілою бальною системою», — зазначає прес-служба відомства.
Раніше під заборону вже потрапили телесеріали «Пороги», «Зозулечка/Жмурик», «Наказано знищити: Операція «Китайська скринька», «Кобра: Антитерор «Кобра-2», «Кобра/Маросейка, 12». На початку липня ц. р. було анульовано прокатні посвідчення та скасовано державну реєстрацію серіалів «Каменська-5» та «Каменська-6» через пропаганду у них силових структур держави-аґресора. Загалом за неповний рік із цих же причин анулювані прокатні посвідчення майже 400 фільмам і серіалам російського виробництва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply