Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Чи будуть стрічки українською?

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Чи будуть стрічки українською?

Минулої суботи податкова міліція провела обшук у офісі найбільшого в Україні кінодистрибутора і кінопрокатника, компанії B&H. Формальною причиною стала нібито несплата податків у сумі 18 мільйонів. Гривень.

Зі студії «Ле Доен», із якою співпрацює B&H, вилучили всі комп’ютери та всю звукозаписувальну апаратуру. Студія «Ле Доен» здійснювала 60 % усього дубляжу в Україні. Крім того, вона була однією з кількох студій у Європі, сертифікованих для запису в системі «Долбі».

Власник B&H Film Distribution Company Богдан Батрух поінформував: «Поламали техніку, забрали диски. За законом вони не мають права цього робити. Через це ми не можемо здійснювати дубляжу. Хіба що вони повернуть нам обладнання й диски».

При цьому міліція не повідомила про причину конфіскації й псування майна. Пан Батрух розповів, що вже написав заяву до міліції, сподівається, що за цим випадком відкриють кримінальну справу.

Будь-які звинувачення він відкидає. Дії правоохоронців пов’язує зі зміною законодавства та невигідністю для певних чиновників існування дистрибуційної компанії в Україні. «У лютому змінилися правила видачі прокатних посвідчень. До кінця лютого фільми, які показують в Україні, незалежно російською чи українською мовою, у примусовому порядку мали бути продубльовані в Україні. Тепер же такого зобов’язання нема. Тому вони «шикуються», — додав він.

Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply