Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Чекаємо на рімейки!

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Чекаємо на рімейки!

Продюсерський центр «Барабас» спільно з анімаційними студіями AFS та «Панама ґран Прі» готують рімейки мульт­фільмів «Як козаки…» та «Пригоди капітана Врунгеля», що вийшли в різні роки на київській кіностудії «Київнаукфільм».

«Нові пригоди капітана Врунгеля» у 3D-форматі створить студія «Панама Гран Прі» під авторським наглядом мультиплікатора й творця «Капітана Врунгеля» Давида Черкаського. Про це повідомив Едуард Ахрамович, генеральний продюсер «Барабаса»: «Ми обрали насамперед «Капітана Врунгеля», тому що він має міжнародний потенціал. Це — певна міжнародна історія».

Рімейк «Як козаки…» складатиметься з 10 серій по 12 хвилин. Режисером-сценаристом буде режисер ориґінальної версії Олександр Вікен. Нагадаємо, ориґінал мав 9 коротких історій — «Як козаки у футбол грали», «Як козаки куліш варили» тощо.

Сценарії для «Козаків» відберуть під час конкурсу, який стартував 20 березня і продовжиться до 12 серпня 2012-го. У новому серіалі збережуться старі герої, але події відбуватимуться в інших епохах, інших країнах тощо.

Творці рімейку сподіваються, що перша серія вийде вже в грудні цього року.

 Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply