Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Бунтівниця без причини

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Бунтівниця без причини

Наталі Вуд

Наталі Вуд (при народженні — Наталія Миколаївна Захаренко) — американська кіноакторка, виконавиця однієї з головних ролей у кінострічці «Вестсайдська історія», котра одержала премію «Оскар» у категорії «найкращий фільм» 1961 року.
Вона — донька емігранта українського походження із Російської імперії, і Марії Степанівни Зудилової, аристократки з Барнаула. Ставши громадянами США, родина змінили прізвище на Гурдін. Талант у дівчини її батьки виявили ще в дитинстві: вона зіграла свою першу роль у кіно у п’ятирічному віці у стрічці зі символічною назвою «Щаслива земля». Дебют був успішним: з восьми років Наталі вже одержувала 1 тис. USD щотижня й фактично утримувала свою родину. Своє 18-ліття Наталі Вуд (псевдонім, обраний для неї на кіностудії на честь відомого кінорежисера Сема Вуда) відзначила зйомками в своєму 25-му фільмі.
Після участі у стрічці «Бунтівник без причини» Наталі Вуд стали називати то другою Елізабет Тейлор, то другою Мерилін Монро. Визнання актриси не забарилося: після участі у знаменитій «Вестсайдській історії» — кіноверсії сучасного прочитання кохання Джульєти та Ромео — акторка стала всесвітньовідомою. Але номінування на «Оскар» не принесло бажаної перемоги — нагороди найпрестижнішої премії Американської кіноакадемії. Потім запрошення зніматися стали рідшими.
Інтригуючими сюжетами було наповнене й особисте життя Наталі Вуд. Її прихильності прагнули Френк Сінатра, Воррен Бітті й Елвіс Преслі. Останній ледь не одружився з кінозіркою, та на заваді стали його родичі. 1957-го акторка вийшла заміж за заможного представника «Фабрики мрій» Роберта Вагнера. Подружжя розлучалося, знову брало шлюб. Нездоровий спосіб життя єднав акторську родину.
У ніч з 29 на 30 листопада 1981 року Наталі Вуд знайшли мертвою в прибережних водах Лос-Анжелеса. Вона похована на кладовищі Вествуд на сході Лос-Анжелеса.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply