Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Буде кримська «Кавказька полонянка»

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Буде кримська «Кавказька полонянка»

У Криму вже кілька днів ідуть зйомки фільму «Кавказька полонянка-2, або Нові пригоди Шурика». Перший етап фільмування проходив у павільйонах «Мосфільму», після чого знімальна група вирушила до Криму: знімали в Судаку, зараз — у Ялті, мають піднятися на Ай-Петрі.

Основна сюжетна лінія стрічки залишається в недоторканому вигляді (зоставили навіть деякі цитати), але історія набула сучасного відтінку. Деталі картини тримають у суворій таємниці, щоби зберегти інтриґу, кажуть автори.

«Ми не намагаємося перестрибнути велике творіння. Це — погляд нашого покоління на ту версію. Костюми, декорації було відтворено такими ж, як у Леоніда Гайдая. За духом ми намагаємося залишитися в тому великому кіно», — розповів режисер стрічки Максим Воронков, зауваживши, що точно повторювати фільм ніхто не має наміру — автори залишають за собою право на ориґінальні мізансцени та пейзажі.

На головні ролі Ніни та Шурика запросили молодих артистів Анастасію Задорожну (1967 року роль виконала Наталія Варлей) і Дмитра Шаракоіса (у старій версії фільму — Олександр Дем’яненко). Перша встигла взяти участь у проектах «Кохання у великому місті», серіалі «Прості істини». Шаракоіс відомий за роллю «ботаніка Левіна» із серіалу «Інтерни». Крім них, у фільмі задіяний Геннадій Хазанов (товариш Саахов), Микола Добринін (Бовдур), Сергій Степанченко (Бувалий), Семен Стругачев (Боягуз). Робота на майданчику кипить — потрібно все встигнути до 20 серпня, адже на цей день намічене закінчення знімального процесу.

Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply