Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 17, 2019

Безкоштовний показ фільмів про ВВВ, Янукович підписав закон про безкоштовний показ фільмів про ВВВ у кінотеатрах

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Безкоштовний показ фільмів про ВВВ, Янукович підписав закон про безкоштовний показ фільмів про ВВВ у кінотеатрах

Президент Віктор Янукович підписав закон про внесення зміни до ст.2 Закону «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років», якими передбачено безкоштовний показ художніх і документальних фільмів про ВВВ.

Як повідомляє прес-служба глави держави, закон набув чинності з 1 січня 2012 року. Ним передбачено безкоштовний показ художніх і документальних фільмів про ВВВ 1941—1945 років у кінотеатрах та інших закладах культури державної та комунальної форм власності протягом травня.

У прес-службі також зазначили, що підписання цього закону «сприятиме інформованості суспільства про подвиг захисників і визволителів рідної землі, задоволенню культурних і духовних запитів ветеранів війни та людей похилого віку, збереженню пам’яті про трагічні сторінки вітчизняної історії, бойових і трудових традицій українського народу, вихованню в учнів та студентської молоді почуття патріотизму і шанобливого ставлення до людей старшого покоління, які в боротьбі з фашистськими загарбниками відстояли мир і свободу».

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...