Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

Амріта Ахарія — дотракійка з українським корінням

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Амріта Ахарія — дотракійка з українським корінням

Амріта Ахарія

Амріта Ахарія — норвезька акторка українського походження, котра стала відомою своєю роллю в серіалі HBO «Гра престолів». Вона народилася 24 грудня 1990 року в Катманду (Непал) у родині місцевого батька й української матері. Її батько д-р Ахарія залишив роботу лікаря і перебрався до Англії, коли Амріті було всього шість років. Тепер уся родина живе в Норвегії, де Ганеш Ахарія працює професором акушерства та гінекології на факультеті медичних наук в Університеті Тромсе.
Амріта росла в Катманду, Україні, Англії та Норвегії. Вона розмовляє непальською, українською, російською, англійською та норвезькою мовами. Після закінчення середньої школи в Норвегії, у віці 19 років переїхала в Англію, щоб продовжити свою акторську кар’єру.
Амріта грала роль дотракійської служниці упродовж перших двох сезонів «Гри престолів». Її персонаж був вилучений із серіалу під час другого сезону, незважаючи на те, що в книгах, на яких базується серія, він прожив набагато довше.
Ахарія також знявся в одому епізоді «Різдвяного шоу» Бі-бі-сі, а також виступила як школярка в біографічному фільмі «Двійник диявола». Зараз акторка знімається у гостросюжетному серіалі «Виправданий». А незабаром очікуються прем’єри кінострічок за її участю «Прибуття», «Ласкаво просимо в Країну цікавості» і «Поцілунок диявола в темряві».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...