Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Аду Роговцеву засудили до трьох років

Автор:

|

Вересень 17, 2015

|

Рубрика:

Аду Роговцеву засудили до трьох років

Ада Роговцева

Народна артистка України Ада Роговцева у Російській Федерації (РФ) стала персоною нон-ґрата. Країна-аґресор відкрила карну справу проти ще однієї українки і заочно засудила її до трьох років в’язниці.. «Ми зібрали для госпіталю 52 тис. грн. У Москві почули дзвін, та не знали, де він. Тоді я якраз знімалася в них, та вони вирішили, що я в Росії заробила гроші і профінансувала військові дії», — розповіла акторка. Також вона зізналася, що якщо зараз вона з’явиться на території РФ, то її заарештують.
Уже більше року Ада Миколаївна не з’являється в Москві. Двері в Московський театр для неї зачинені. «Востаннє я була в Москві майже рік тому. Це були ті зйомки, від яких не могла відмовитися. Я не хотіла їхати, але мені сказали, щоб я платила відшкодування. Продавати квартиру — це не вихід», — прокоментувала події п. Роговцева.
Вона також розповіла про враження після останнього візиту до РФ. «Вийти до глядачів, котрі налаштовані аґресивно, хоча й не до мене, а до моєї країни, до народу — не можу. Коли я була в Москві, то бачила, що показують по телевізору людям. Мені вистачило трьох днів, аби піддатися цьому впливу та перейти на їхній бік. Це жарт, звісно, але реально у людей, котрі там живуть, іншої правди немає. Вони все дуже реалістично показують, що ми — звірі, що ми — тупі, що ми — фашисти».
Ада Миколаївна зізналася, що втрата російського ринку позначилася на її фінансовому становищі. «Я не та людина, котра вміє накопичувати гроші. Тому втрата російського глядача відобразилася на моєму фінансовому стані катастрофічно. Але це — незрівнянна втрата порівняно з тією, яку несуть наші співвітчизники. У мене просто немає можливості щось віддати дітям, купити ті книжки, які хочу. У мене немає можливості так часто їздити в село, бо під час кожної поїздки на бензин витрачаю всю пенсію», — бідкається акторка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply