Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

«Абонент» їде в Канни

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

«Абонент» їде в Канни

Сцена зі стрічки «Абонент»

Український короткометражний фільм «Абонент» демонструватимуть на Short Film Corner Каннського кінофестивалю, який пройде цього року 14-25 травня. Про це розповіли режисерки фільму Марина й Оксана Артеменко.
За сюжетом 9-хвилинної комедійної короткометражки, користувач послугами інтернет-провайдера зіштовхується з проблемою й телефонує оператору, проте на жоден його дзвінок не відповідають, тож він вирішує взяти все у свої руки.
«Дотримувалися саме жанру комедії. Адже саме так можна найкраще розкрити й висміяти певні соціально-актуальні проблеми, щоби їх побачили», – пояснюють режисери.
Як зазначають творці стрічки, «Абонента» вони знімали власними силами й витратили на зйомки три дні. «Хотіли показати, наскільки важливим може бути для людини дзвінок, на який голос зі слухавки відповість: “Вибачте, на жаль всі лінії зайняті…” А якщо коротко, то фільм – про те, що люди, які надають послуги, самі опиняються в такому ж нелегкому становищі, як їхні клієнти», – підсумовують автори короткометражки.

Дзвінка Камінь

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...